The Prismatic World Tour

The Prismatic Wourld Tour je v poradí tretím svetovým turné speváčky Katy Perry, ktorú všetci určite poznáte. Vrámci turné Katy odohrá presne 130 koncertov. 38 vystúpení máme možnosť navštíviť aj my v Európe. Máte možnosť vycestovať do miest ako Praha, Viedeň, Krakov, Hamburg, Paríž alebo BRATISLAVA.Na koncert v Bratislave sa chystám aj ja, spolu s mojou maminou. 😀 Haha, na to sa teším asi ešte viac ako na samotnú show, keďže to pre ňu bude prvý veľký koncert a ja sa nemôžem dočkať toho ako to tam zvládne 😀 Ja už som pár veľkých koncertov zažila. Napríklad taká Beyoncé, ktorá vystupovala taktiež v Bratislave v apríli 2013 (dodnes nechápem fakt, že BEYONCÉ bola na Slovensku 😀 ), bola najväčší masaker, ktorý som kedy zažila, takže som už pripravená na úplne všetko. 😀 Katy sa v Bratislave predstaví už o mesiac a to – 27. februára. Turné má celkom vysoké hodnotenia a Katy takisto prekvapila aj kritikov. Niektorí tvrdia, že produkcia tohto turné prekonala všetkých veľkých umelcov. Show je plná efektov, kostýmov, rekvizít (napríklad obrovský zlatý kôň, na ktorom Katy jazdí počas pesničky Dark Horse). Pred koncertom dostanete 3D okuliare, ktoré môžete využiť pri poslednej pesničke Firework a tak máte možnosť zažiť ohňostroj „na vlastnej koži“. Ako som už spomínala, Beyoncé bola neskutočná a nezabudnuteľná, keďže pre mňa je to najlepšia speváčka, tanečníčka a celkovo legenda a diva. Na Katy sa však teším hlavne preto, že jej pesničky sú veľmi chytľavé a jej show je plná prekvapení, o čom som sa presvedčila už pri sledovaní jej dokumentu Part Of Me, ktorý sa natáčal, keď bola Katy na turné s názvom California Dreams.

Pozerala som si už aj nejaké videá, ale nechcem vidieť úplne všetko, keďže chcem všetko vidieť až na mieste 🙂 Takisto som si pozrela už aj setlist a Katy odohrá všetky svoje najväčšie hity z nového, ale aj starých albumov. Otváracím songom je Roar, ktorý navodí celú atmosféru a takisto vám zaručí zábavu počas celého koncertu. Ďalej Katy vystúpi s pesničkami ako: I Kissed A Girl, The One That Got Away, Teenage Dream, California Girls, či už spomínaný Firework.

Čo sa týka kostýmov, myslím, že môžeme vidieť úplne všetko. Od svetiel, cez farby až po naozaj neobyčajné, až futuristické kostýmy. Katy ich počas koncertu vystrieda približne 12 a ku každému jednému má aj inú parochňu. Dizajnéri, ktorí pracovali dlhé mesiace na tom aby splnili všetky požiadavky, boli napríklad: Moschino, Roberto Cavalli, či Tood Thomas.

Na obrázkoch môžete vidieť niektoré z nich:


katy-perr-berlin-performance-650-430 katy-perry-kicks-prismatic-tour-belfast katy-perry-the-prismatic-world-tour-concert-at-pnc-arena-in-raleigh_1 tumblr_n972p62yRI1rc0xd0o1_500katy-perry-tour-2014-billboard-650 PWT_Prudential_Center_4 PWT_Prudential_Center_14


The Prismatic World Tour is Katy Perry´s  third world tour in a row. Katy will play exactly 130 concerts. 38 performances you have the change to visit also here, in Europe. You can travel to the cities like: Praque, Vienna, Krakow, Hamburg, Paris or BRATISLAVA. I´m going to see the concert in Bratislava, together with my mom. Haha, I think that this is even more exciting that the concert itself, since it is the first big concert my mom is going to attend, so I can´t wait to see how she is going to handle it. 😀 I have survived some of these big shows. For example Beyoncé who perfomed also in Bratislava in april 2013 ( I still don´t understand the fact that BEYONCÉ was in Slovakia 😀 ) was the biggest massacre I have ever been through, so I´m ready for everything. 😀 Katy will introduce herself in Bratislava in a month – February 27th. The tour is rated pretty well and Katy also surprised many critics. Some of them even claim that production of this tour topped many famous artists. Show is full of effects, costumes, properties (f.e. horse which is Katy riding during Dark Horse song). Before the concert you get 3D glasses which you can use during the last song – Firework and that enables you to enjoy the firework „on your skin“. As I have mentioned, Beyoncé was unbelievable and unforgettable, since for me she is the best singer, dancer and in general legend and diva. I´m excited for Katy because her songs are really catchy and her show is full of surprises which I have noticed while watching her document Part Of Me which was filmed during her tour called California Dreams.

I´ve watched some of the videos, but I don´t want to see everything because I want to see in on the concert 🙂 I have also seen the setlist and Katy is gonna play all of her huge hits from new but also from her old albums. The opening song is Roar which sets the whole atmosphere and it also makes you to be entertained during the whole concert. Katy will also perform: I Kissed A Girl, The One That I Got Away, Teenage Dream, California Girls or mentioned Firework.

 When it comes to costumes, I think that we can see pretty much everything. From light, colours to really unusual, futuristic costumes. Katy is changing about 12 costumes and wings during the show. Some of the designers who worked really hard to fullfill the requirements were for example: Moschino, Roberto Cavalli or Tood Thomas.

 You can see some of the costumes in the pictures above.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *