GOSH Overnight Primer Oil Essence

Ahojte 🙂

Dnes tu mám pre vás recenziu na novinku od značky GOSH – Overnight primer oil essence. Na začiatok by som vám produkt rada trocha predstavila, napísala o ňom nejaké oficiálne informácie a potom aj vlastný názor a skúsenosť s touto novinkou.

Je to luxusný pleťový prípravok s unikátnou zmesou ošetrujúcich olejov, ktorý vypĺňa prázdne miesto medzi podkladovými bázami a regeneračnými pleťovými prípravkami. Zloženie novej nočnej esencie obsahuje aktívne zložky s klinicky overenými účinkami. Po 7 dňoch používania tieto zložky výrazne posilňujú pleť a pri dlhodobom používaní ju omladzujú.

Overnight primer oil essence je esencia plná antioxidantov, mastných kyselín a ošetrujúcich olejov, ktoré sa spoločne starajú o pleť, pričom jej dopĺňajú vlhkosť, vitamíny, výživu, a naopak zmierňujú faktory spôsobujúce stres a starnutie pleti. Esencia zlepšuje výhody spánku a pripravuje pleť na to, aby sa zobudila bez stresov, dobre hydratovaná, žiarivá a pripravená zvládnuť deň.

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY

FRANCÚZSKA LEVANDUĽA

Jeden z najznámejších esenciálnych olejov na svete je známy schopnosťou redukovať stres, zlepšiť spánkový rytmus, hojiť menšie ranky a vďaka bohatému obsahu antioxidantov taktiež pôsobiť výrazne proti starnutiu.

OLEJ ZO ZRNIEČOK ČIERNYCH RÍBEZLÍ

Tento olej je bohatý na vitamín C, esenciálne mastné kyseliny ako Omega 6 a 3, a navyše má výrazné protizápalové účinky. Je známy svojou regeneračnou silou a ideálny aj pre traumatizovanú pleť – napríklad po laserových zákrokoch, alebo nadmernom pobyte na slnku, atď.

ARGÁNOVÝ OLEJ

Bohatý zdroj antioxidantov sa využíva pre jeho hydratačnú schopnosť, ako aj pre vysoký obsah vitamínu E a mastných kyselín, ktoré pôsobia protizápalovo a podporujú proces hojenia.

JOJOBOVÝ OLEJ

Predchádza vysúšaniu pleti. Jeho štruktúra je veľmi podobná vlastnej štruktúre pleti, preto dokáže preniknúť naozaj do hĺbky a poskytnúť pleti vyváženú hydratáciu, čo je vhodné tak pre suchú ako aj pre mastnú pleť. V prípade suchej pleti výrazne hydratuje a posilňuje štruktúru, v prípade mastnej pleti zastavuje nadmernú tvorbu mazu.img_1223primerTáto novinka ma zaujala už podľa zloženia a takisto to bolo pre mňa niečo nové, keďže žiadne takéto sérum som predtým nepoužívala. Obal výrobku je klasický čierny, typický pre Gosh a aplikátor je vo forme pipety, ako to u rôznych sér a olejčekov býva. Aplikácia je aj vďaka tejto pipete veľmi jednoduchá – stačí mi pár kvapiek do dlane, ktoré následne rozotriem na celú tvár.
goshNapriek tomu, že esencia má olejové zloženie, veľmi rýchlo sa vstrebáva a na pleti nepôsobí mastne. Ja osobne, keďže mám normálny typ pleti, ju používam dvoma spôsobmi:

1. Sérum aplikujem večer pred spaním na odlíčenú a vyčistenú pleť. Na druhý deň je pokožka tváre jemnejšia a po dlhšom používaní by mala byť oveľa pružnejšia, vyhladená a môžu sa zredukovať aj mimické vrásky a drobné jazvičky.

2. Používam ho tiež ako podkladovú bázu pod make-up, ktorý sa potom ľahšie rozotiera a aj napriek tomu, že som sa najskôr bála, či sa nebudem počas dňa lesknúť a či sa make-up nebude rozpíjať, vôbec sa tak nestalo. Naopak make-up pekne drží celý deň.

Existuje ešte tretí spôsob použitia a to nakvapkať jednu alebo dve kvapky prípravku na štetec alebo beauty blender, potom naň aplikovať make-up a tak nanášať na tvár. Tento spôsob sa dá využiť ak máte nejaký hustejší, matujúci make-up a najmä teraz na jeseň a v zime, kedy sa pleť sama o sebe veľmi vysúša je dobré dodať jej hydratáciu a výživu nielen večer, ale aj počas dňa.pizap-com14756130881441Navyše je teraz na všetky podkladové bázy od značky GOSH, vrátane tejto, vo Fann parfumérii 30% zľava až do konca októbra. Takže ak práve nejakú hľadáte alebo vás moja recenzia zaujala, určite sa tam choďte pozrieť 🙂
14470575_1463692176977724_7085566769437349862_n


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *