Gentleman´s Night

O tejto akcii, ktorá sa konala 19.6. v Bratislave, ste mohli počuť, ak sledujete slovenský alebo český YouTube. My s Diankou sme sa k sledovaniu najmä slovenských a českých youtuberov dostali úplnou náhodou už niekedy minulý rok. Pre tých z vás, ktorí nevedia kto youtuberi sú – sú to ľudia, ktorí natáčajú zábavné videá na YouTube. Tieto videá sa týkajú rôznych tém – od líčenia, cez challenge, až po vlogy. Prvý youtuber, ktorého som začala sledovať bol Gogo, ktorého som objavila cez slovenský seriál – Panelák, kde sa v jednej epizóde objavil. Cez Goga a jeho videá som sa ďalej preklikala na ďalších a ďalších youtuberov. Postupne sme s Diankou zistili, že youtuberi už fungujú na YouTube poriadne dlho a začali sme celkom pravidelne sledovať ich videá. Keďže máme blog a zaujímame sa o módu a štýl, sledujeme skôr videá týkajúce sa tohto smeru, no vždy si rady pozrieme aj vtipné videá, či rôzne challenge, ktoré nám zlepšia deň.

Od tej doby, čo sledujeme scénu YouTube 🙂 sme si všimli viaceré akcie, ktoré youtuberi usporadúvajú pre svojich fanúšikov. Vždy to však boli akcie skôr pre mladších fanúšikov a tak sme sa žiadnej nezúčastnili. Akcia, ktorá sa konala v Bratislave, bola ale čisto pre fanúšikov starších ako 18 rokov, čo bolo úplne super. Okrem toho, kapacita ľudí bola obmedzená, takže bolo rozhodnuté 🙂 Teda až do momentu, kedy sme si uvedomili, že v ten istý večer sa koná aj ples v Smoleniciach, na ktorý sme dostali lístky od Diankiných rodičov. Najprv sme si povedali, že takých YouTube akcií bude ešte veľa a že pôjdeme iba na ples. Ale samozrejme nám to nedalo a začali sme vymýšľať spôsob ako zvládnuť obe podujatia v jeden večer. Keďže akcia Next Gents začínala už o 19:00, rozhodli sme sa, že pôjdeme na pár hodín tam a odtiaľ sa neskôr presunieme na ples.

K Dianke do Budmeríc som prišla už o deň skôr – 18., aby sme sa nemuseli v piatok naháňať a všetko v pohode stihli. Keď sme sa pripravili, vyrazili sme do Bratislavy. Našťastie Bratislavu už poznáme celkom dobre, keďže tam obe študujeme a tak sme s nájdením baru, kde sa YouTube akcia konala nemali problém 🙂 Hneď ako sme prišli, dostali sme welcome drink a zábava mohla začať 🙂 Chvíľu sme síce museli čakať, kým sa dostavia všetci, o ktorých to vlastne celé bolo, ale to nám vôbec nevadilo 🙂 Čo bolo super, bolo to, že každý fanúšik si mohol urobiť neobmedzený počet profesionálnych fotiek s chalanmi (všetky sme dostali navyše aj vytlačené) 🙂 Najprv sme sa odfotili s Gogom a Selassiem. Potom už dorazili aj Matúš a Expl0ited. Na akcii sa taktiež zúčastnili Bača, Asimister a reprezentant českého YouTube Jirka Král. Ja osobne som sa veľmi tešila na Expla, keďže jeho videá mám úplne najradšej a vždy sa na nich nasmejem 🙂 Dianka má zase veľmi rada Jirka Krála a tým pádom ju naozaj potešilo, že na poslednú chvíľu takisto potvrdil svoju účasť.

Chalani boli strašne milí. S každým kto za nimi prišiel sa porozprávali, odfotili, s niektorými si dokonca zahrali aj hry na herných konzolách, ktoré tam taktiež boli k dispozícii. Všetci si tým pádom mohli prísť na svoje 🙂 My s Diankou sme sa s chalanmi fotili asi najviac zo všetkých, keďže sme chceli mať okrem pamiatky aj nejaké fotky na blog 🙂 Okrem tých „normálnych“, vzniklo aj pár crazy fotiek a asi milión „selfíčok“ 🙂 Len dúfam, že chalanom nevadilo, že sme ich týmto spôsobom tak trochu otravovali 🙂 Ja osobne som sa fakt dobre bavila a už sa nemôžem dočkať ďalších podobných akcií. Jedinou nevýhodou večera bolo to, že sme ešte v ten deň museli stihnúť aj ples. Preto sme si zariadili odvoz a dohodli sme sa, že nás vyzdvihne okolo 23:00 v Bratislave. Vôbec, ale vôbec sa nám nechcelo odísť, no keďže sme nechceli sklamať Diankiných rodičov a už sme mali asi 2 mesiace kúpené lístky, tak sme museli akciu opustiť už po pár hodinách. Čo nás mrzí je to, že sa to ku koncu všetko zbehlo veľmi rýchlo a nestihli sme sa s chalanmi ani rozlúčiť a najmä poďakovať im a aj organizátorovi za skvelý večer plný zábavy a zážitkov.

Pevne verím, že podobných akcií bude v budúcnosti viac a že na nich budeme môcť pobudnúť až do konca 🙂

Ak by ste niekto náhodou stále nevedeli o kom je reč a s kým sme sa to vlastne stretli a pofotili, tak si môžete kliknúť na ich YouTube kanále a pozrieť si niektoré z videí 🙂

Gogo  Selassie  Expl0ited  Matúš  Bača  Jirka Král  

IMG_3108

11705306_10207240739202293_8487459025884509357_nIMG_332011168431_10207240784883435_7064245332410149685_nIMG_333111223957_10207240785043439_4093852065570282022_nIMG_3333fajl dfjnextgentsselfies2

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *