Christmas, Christmas, Christmas :)

10300963_10205393689787212_1996467104309387540_nNeverím, že to tu takto zanedbávame 😀 Veľmi nás to mrzí, že nepridávame články tak často ako zo začiatku, ale naozaj toho máme veľa. Tento týždeň som mala dva testy z angličtiny (gramatiky a fonetika) a ďalšiu stredu ma čakajú dve skúšky. Okrem toho som stále chorá, takže sa mi nič nechce. Momentálne som doma a chystám sa učiť. Som taká šťastná, že už môžem byť doma až do februára a do Bratislavy budem chodiť už iba na skúšky.
Neviem ako vy, ale ja sa už nemôžem dočkať Vianoc. Už  si ani nepamätám kedy som sa takto tešila. 🙂 Darčeky som už našťastie pokúpila, takže som sa vyhla tomu vianočnému stresu haha 😀 Každé Vianoce trávime v Ružomberku u mojich starkých, aj keď odkedy zomrela starká už to nie je to, čo to bývalo 🙁 A čo vy? Tešíte sa na Vianoce?
Ako už Dianka písala, minulý týždeň sme boli na vianočných trhoch v Bratislave. Dali sme si varené vínko a potom sme sa ešte boli najesť. Dianka spala u mňa na internáte, takže sme sa nemuseli nikam ponáhľať.
Čo vy? Máte vo svojom meste tiež vianočné trhy? Ochutnali ste už nejaké vianočné špeciality?
Keďže ja nejem mäso, na trhoch sa môžem iba opiť haha 🙂 Srandujem 🙂


I can´t believe that we neglect our blog like this 😀 We are really sorry that we don´t upload as much as we did at the beggining, but we have lot of things going on. I had two tests from English this week (grammar and phonetics) and I have two exams on Wednesday. Besides that I´m still sick, so I´m pretty lazy. I´m at home right now and I´m about to study. I´m so happy, that I can be at home until February and I´ll go to Bratislava just for the exams.
I don´t know how about you, but I really can´t wait for Christmas. I don´t remember when I was this excited 🙂 I bought the presents, so I avoided that horrible Christmas stress haha 😀 We spend every Christmas at my grandparent´s, in Ružomberok, but it´s not the same since my grandma past away 🙁 And what about you? Are you excited for Christmas? 
As Dianka wrote, we were at Christmas markets last week, in Bratislava. We had hot wine and than we went to eat. Dianka slept at my dorms, so we didn´t have to hurry up.
What about you? Do you have Christamas markets in you town/city? Have you tasted some special Christmas food?
I don´t eat meat, so I can only get drunk at the markets haha 🙂 Just kidding 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *